ماژول خرید آنلاین بانک ملت

لطفا شرح و مبلغ مورد نظر را براي پرداخت وارد نماييد

شرح:

مبلغ: (ريال)

تاریخ و زمان فارسی

 شنبه, 09 فروردين 1399

جهت اطلاع از نامهای تجاری آماده فروش( فقط نام کالای درخواستی مثلا :قند ، کاشی وغیره )  را به شماره های زیرپیامک زده بعد از 10 دقیقه کلیه نامهای تجاری آماده فروش به گوشی شما پیامک ارسال خواهد شد

موبایل :09123717913    پنل پیامک  : 10009123717913

جهت مشاوره وثبت علامت ونام تجاری با   09123717913تماس

ایمیل:sabt300@gmail.com

دانلود نمونه فرم های اداری و مکاتبات داخلی

دانلود نمونه و تیپ قرادادهای جدید 1394


صفحه اشتغال اتباع بیگانه در سایت اعتماد ادیب

این بخش شامل بخش هی تجاری بازرگانی نمایندگی های خارجی و نیز شركتهای داخلی كه نیاز به كارشناس خارجی دارند می باشد شركتهای این بخش باید در ایران به ثبت رسیده باشند چه شركت خارجی باشد مانند میتسوبیشی و چه ایرانی باشد مانند فرش كاشان.
ارائه روزنامه رسمی جهت اثبات موضوع فوق به وزارت كار الزامی است.
د- بخش كارفرما
در این بخش همسر تبعه خارجی ایرانی است همسرایرانی و او را به كار می گمارد . در این صورت بدون دیگر پروانه كار صادر می شود وحداكثر همكاری با حداقل شرایط نسبت به آنها صورت می گیرد.
اداره اتباع بیگانه (وزارت كار) مشخصا پروانه كار صادر می نماید و نیاز به كسب مجوز سایر مقدمات نیست دخالت نیروی انتظامی جهت اقامت تبعه خارجی می باشد.

تشريفات صدور پروانه كار

جهت ورود شخص خارجی به ایران بعد از اعلام كارفرما با پركردن فرم شماره ١ و سپردن تعهد فرم شماره ٢ به وزارت كار وزارتخانه مذكور به وزارت امور خارجه اعلام و وزارتخانه اخیر به كنسولگری یا سفارت تلكس زده وبا پیگیری كارگر خارجی در كشور متبوع نامبرده به ایران می آید. سپس فرم شماره ٣ توسط كارفرما جهت صدور پروانه كارتكمیل می گردد. بخش دولتی فرم شماره ٤ را نیز تكمیل می كنند نمایندگان سیاسی و كنسولی تنها فرم شماره ٥ را تكمیل می كنند.

اشتغال به كار بيگانگان در ايران از نظر قانون تامين اجتماعي

اتباع خارجی جهت اشتغال در ایران بایستی بیمه شوند و در خصوص بیمه با آنان مطابق اتباع ایرانی رفتار می شود. اگرتبعه بیگانه دركشور خود بیمه بود باید بیمه نامه موسسه بیمه گذار و مزایای مورد استفاده و ... را كه به تائید سفارت ایران دركشور خارجی رسیده است ارائه داده تا اگر با مقررات تامین اجتماعی ایران انطباق داشت نامیرده را از پرداخت حق بیمه معاف و در صورت عدم انطباق پرداخت بیمه اجباری است.
نتیجه
با مطالعه و تجزیه و تحلیل قانون تجارت ایران و حقوق فرانسه و انگلیس درباره شركتهای تجارتی وموسسات غیر تجارتی و بررسی مقررات مالیاتی و ثبت شركتهای خارجی و اشتغال به كار اتباع بیگانه ملاحظه شد كه قانون ایران دارای نواقص فراوانی می باشد ومشكلات عدیده ای را تنظیم روابط بازرگانی بین افراد جامعه با یكدیگر و با شركتهای خارجی فراهم ساخته است.

 

 

نظرات (0)add
نوشتن نظر
كوچكتر | بزرگتر

busy

تماس با قسمت پشتیبانی وب سایت

شما می توانید جهت هرگونه سوال و سرچ نام تجاری با تلفن 09123717913 تماس وبه صورت رایگان مشاوره بگیرید.

دفتر مرکزی تهران . بلوار اشرفی اصفهانی- روبروی مسجد امام رضا (ع) ساختمان پزشکان 110 ط3 واحد 12  - تلفن:

44474914   +  44474915  +  09123717913

email: sabt300@gmail.com

تماس با ما